Jak powiesić zdjęcia na ścianie pięknie i oryginalnie?

Dzięki nowoczesnej technologii możesz realizować wszelkie niezwykłe i odważne projekty, które wcześniej wydawały się czymś niedostępnym. Zdjęcia mogą mieć różne rozmiary, od najmniejszych do ogromnych plakatów na całej wysokości, można je łączyć symetrycznie, równolegle, proporcjonalnie – w rzucie-dowolną odpowiednią metodą.

Jak pięknie powiesić zdjęcie na ścianie?

Czasami, aby stworzyć ciekawe wnętrze, możesz użyć nie tylko własnych zdjęć, ale także pięknych obrazów elementów przyrody, krajobrazów, obiektów pod makrofotografią, reprodukcji obrazów. Po wybraniu zdjęć i wybraniu ich rozmiarów możesz wybrać ramki.

Zdjęcia na ścianie

Początkujący w takiej dekoracji powinni polegać na istniejących sposobach umieszczania ramek na ścianie. Co więcej, istnieje wiele kompetentnych interesujących pomysłów i kombinacji.

W zależności od metod mocowania możesz wybrać piękną opcję.

* symetryczny układ lub asymetria w wystroju;
* układ ramek ze zdjęciami na podłodze;
* układanie ramek na zdjęcia na półkach;
* tworzenie kompozycji figuralnej;
* tworzenie tapet ze zdjęć;
* wieszanie zdjęć za pomocą spinaczy do bielizny na sznurkach do bielizny rozciągniętych przy ścianie.

Zdjęcia bez ramek i w ramach

Czasami rama podkreśla lub uzupełnia wnętrze pokoju. Na przykład gruba, masywna rama wykonana z drewna idealnie pasuje do klasycznego salonu. Nieprawidłowo wybrane ramki mogą zniekształcać obraz na zdjęciu lub po prostu nie pasować do otoczenia i żadnych szczegółów wnętrza.

Po pomyślnym umieszczeniu bez ramek zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie, żywo, atrakcyjnie i oryginalnie. Nie mają ograniczników, dzięki czemu idealnie pasują do wystroju pokoju.

Przeczytaj więcej na RENTORIA

Redakcja gazetopedia.pl